Szycie na miarę. Sklep internetowy - Camill Fashion

Szycie na miarę

W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu  odzieży w gotowym rozmiarze, jak również szytej na indywidualny wymiar.Sukienki ,płaszcze mogą być innej długości ,mieć inne proporcje szerokościowe niż standardowe ,mogą również być zmodyfikowane na życzenie klientki poprzez dodanie lub odjęcie rękawa, zmianę dekoltu , połączenie dwóch modeli w jeden  .Zamawiając odzież z opcją uszycia dłuższej trzeba jedynie podać ile centymetrów ma być dłuższa oraz swój wzrost.

Taka odzież podlega możliwość zwrotu,w takim przypadku zwracana jest kwota za sukienkę typową ,gdyż do takiej musimy ją dostosować ,aby nadawała się do dalszej sprzedaży.

Czas realizacji sukienki dłuższej 5 dni roboczych.

W przypadku szycia ” na miarę” lub zmian w fasonie należy się wcześniej skonsultować z nami na e-maila sklep@camillfashion.pl lub telefonicznie 697696638 ,ponieważ nie wszystko da się zrobić .

 Przy szyciu ” na miarę”prosimy o podanie wymiarów ciała. Mierzymy się stojąc ,w pozycji wyprostowanej .Wymiary należy pobierać bez dodawania luzu ,przylegle ,nie wciskając się w ciało w bieliźnie ,która zostanie założona pod sukienkę ( chodzi tu o puch-up czy bieliznę korygującą sylwetkę)


-obwód mierzony nad biustem
-obwód biustu ,mierzymy w biustonoszu
-obwód pod biustem
-obwód tali ,mierzymy w najwęższym miejscu tułowia ,nad pępkiem

-obwód na wysokości pępka
-obwód bioder ,jest to najszerszy obwód poniżej talii , centymetr musi przejść przez biodra i uda
-wzrost
-długość sukienki w stanie, mierzona po boku ciała .Zaczynamy pod pachą ok. 2 cm nad biustonoszem, który tam się znajduje ,do miejsca gdzie mierzyliśmy talię.
-długość sukienki mierzona od ramienia do dołu .Mierzymy po boku ciała.
-w przypadku rękawa należy podać jego długość od ramienia ,obwód w bicepsie ,obwód ręki na dole rękawa.

Jeśli wybrany wzór będzie wymagał dodatkowych wymiarów poprosimy o nie mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji sukienki szytej na miarę do 7 dni roboczych..

Zgodnie z art.10 ust.3 pkt.4 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zwrotowi nie podlega towar wykonany na zamówienie indywidualne Kupującego oraz taki, który na jego życzenie został w jakikolwiek sposób zmodyfikowany.Każdorazowo wyceniamy usługę szycia pod wymiar oraz informujemy jeszcze przed złożeniem zamówienia czy będzie ona podlegała możliwosci zwrotu,ponieważ zależy to od wkładu pracy krawcowej w celu przywrócenia sukienki do standardu.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić nasze klientki, a wszelkie nieporozumienia załatwiamy polubownie z pozytywnym nastawieniem.